Yana Doğru Yürümesi

deniz_berkan

Angel bir saattir sağ yana doğru ( çekme gibi) yürümeye başlamış evden video gönderdiler. hareketleride yavaşlamış. gözlerinde bakışlarında anormal bir durum yok ama yürüme yamuk yamuk dengesizmiş. sersem gibi duruyormuş . bu durumu yaşayan bilgisi olan varmı ?? işten cıkana kadar sabredemeyecğim çünkü korktum .eve gider gitmez götüreceğim veterinere :(

20 CEVAP

deniz_berkan

günaydın , çok gec saatte döndük yazamadım kulakla ilgili sorun cıktı iltihaplanmadan kaynaklı oldugunu söylediler belinde sinir sisteminde hiçbir sorun cıkmadı .şimdilik.. genede hareketlerini gözlem altında tutacagız . teşekkür ederim herkese

Infernus

Sağa sola çekme kulak iltihabı veya kulağa yabancı madde kaçması büyük ihtimal olsa da bel atması dediğiniz olay hoşuma gitmedi. Önce kulaklarına bir baksınlar iltihaplanma, kir veya yabancı cisim gibi bir şey var mı?

Derdedermanim

Sıcakmı çarptı acaba kapalı bir odadamı kaldı ?

deniz_berkan

yok hayır hiç kapamam ki onları :(

deniz_berkan

bende onu söyledim yeni uyandıysa bekleyin biraz bir iki saate evde olucam umarım değildir sanki beline bişey olmus gibi yürüyüşü var inşallah uyku sonrası bir durumdur :(

Derdedermanim

Evdekiler senden birşey gizlemez ise telaşlanma bence(pencereden balkondan düşmedi ise).

Cansuozen

Aynı sorun benim kedimde de oldu kulak iltihabı olduğunu söyledi veteriner. Bi merham vermişti bi hafta kullandık kulaklarını temizleyin demişti birde bi solusyonla, hemen geçmişti. Muhtemelen kulağıyla ilgilidir sizin kedininki de. Çok geçmiş olsun.

Infernus

Titreme var mı durduğu yerde?

Infernus

Umarım düşündüğüm gibi değildir. Röntgenden sonra bir de ultrasonla sinir düğümlerine baksınlar. Çok çok geçmiş olsun iyi haberlerinizi bekliyoruz. Yine umuyorum ki kolaylıkla tedavi edilebilecek basit bir durumdur.

Derdedermanim

Tahmin etmek zor acaba uyku sersemi ikenmi çektiler videoyu dediğim gibi tahmin etmek çok zor inşallah önemli birşey değildir.

deniz_berkan

veterinere götürücem eve gider gitmez atlayamıyor biyere beli atıyor saga dogru .. biyerden düşmemiş ama cam önü masa vs atlarken inciltti muhtemelen

deniz_berkan

Veterinerdeyiz röntgene aldılar ani göz kayması oluyor dahili bir durum olabilir dediler beklemedeyiz

dollfacepersian

Çok geçmiş olsun yeni gördüm konuyu. İnşallah çok ciddi bir şey değildir ve Angel çabucak iyileşir :(

Ceronimo-

Çok geçmiş olsun :/

felishuman

Çok geçmiş olsun. Umarım önemli bir şeyi yoktur Angel’ın:/