Kedimin Çenesinin Altında Tüyler Döküldüğunu Fark Ettim Bir Rahatsızligi Olabilir Mi?

ky0609

kedimin çenesinde öncesinde de ayni sorunla karşilaşmiştk ancak gecmeye basladigini gorunce herhangi bir endiseye kapilmamistik. Bu sefer de aynı sorunla karşilaşinca bir rahatsizligi olabilir mi diye korktuk herhangi bir fikri olan varsa cok sevinirim.

1 CEVAP

tengrist

merhaba fotoğraftan tam seçilmiyor ama kedinizin çenesinde akne var gibi duruyor kıl follikülleri enfekte olmuş ve o da dökülmeye sebep olmuş olabilir dikkatli bakınca siyah küçük noktalar ve kabuklanma varsa aknedir. bölgeyi streril bi bezle ya ılık su, ılık çay ya da yara bakım solüsyonu ile siler ve mama su kaplarını en azından günlük olarak değiştirirseniz belki işe yarayabilir mama kabı olarak plastik kullanıyorsanız cam ya da seramik kaba geçiş yapın