Kızıma Yuva Bulmama Yardım Eder Misiniz Lütfen

Misha05

Yavrumuzu sokakta ölmek üzereyken sahiplendik yaklaşık 6 aydır bizimle ve türü Safkan Rus finosu rengi beyazdır. Onu ilk bulduğumuzda bakıma muhtaç bir haldeydi ve bütün masraflarını üstlenip onu iyileştirdik. Mişa bir kere sokağa atıldığından içinde hep terk edilme korkusu olan bir köpek ve ev ortamına alışkındır. Yaramazlık yapmaz sese karşı hassasiyeti vardır bazen havlayarak tepki verebilir ama genel itibariyle çok uslu ve sessiz sakin bir köpektir. Onu çok seviyoruz ve bırakmak istemiyoruz ancak benim sağlık problemlerim nedeniyle onunla ilgilenemiyoruz ve o çok mutsuz oluyor onu böyle görmeye de dayanamıyoruz en az bizim kadar iyi bakacak olan ve onu en az bizim kadar sevecek olan birine vermek istiyoruz kızımızı.Günde sadece 1 defa ya da iki defa sütle karışık kuru mamayı severek yer (Foxy kuzu etli pirinçli bu mama dışında diğer mamalar ona iyi gelmemektedir) mama dışında verdiğinizde sütle ekmek ve sucuk salam et peynir tarzı şeyler de yemektedir. Tuvalet eğitimi verilmiştir günde iki defa yemek saatinden 1 saat sonra dışarı çıkartılması halinde sorun çıkarmamaktadır yaşayacağı ortama göre ayak uydurabilen bir yapıya sahiptir gerçekten onu terk etmeyecek sokağa atmayacak bakacak birine vermek istiyoruz kızımızı lütfen bakabilecek kişiler mesaj atsın bu arada 1 senelik aşıları yapılmıştır gözaltlarını soracak olursanız gözaltı tüy rengi kahverengidir ve 1 yaşında olup dişidir. Mişa terk edilip sokağa atıldığı için çok hassas bir köpektir ona bakan insana çok bağlanır ve hassas olduğundan gece karanlıktan yağmur ve şimşekten korkmaktadır uyuduğu yerde çok az ışık olması onun için yeterlidir. Rica ediyorum lütfen bu yavruya gerçekten ev ortamında bakabilecek kişiler mesaj atsın bir daha el değiştirmeden ömürlük bir evi yuvası olsun kızımızın.

1 CEVAP

Derdedermanim

Şehirde yazın,kısırlaştırıldımı,yaşı,barınaktanmı sahiplenildi vb. gibi