Kedi Kumu Önerisi

E_Thor

Merhaba, 1 yaşında bir kedim var. Proline kedi kumu kullanıyoruz fakat kedim sağolsun kumu bütün eve taşıyor patileriyle, temizlemesi de çok zor çünkü topaklanmıyor. Kolay topaklanan ve patiye yapışmayan kedi kumu önerebilir misiniz? Uygun fiyatlı olursa çok iyi olur :(

7 CEVAP

tengrist

proline benim en memnun kalmadığım kum markası tuvaletini yaptığı yer çamurlaşıyor ve kum topaklanmıyor. öneri olarak uygun fiyatlı istiyorsanız mycat aktif karbonluyu, bir tık daha üzerini veririm derseniz ever clean patilere yapışmayan ve iz bırakmayan (tozutmayan) kedi kumu'nu deneyebilirsiniz. benim tavsiyem mycat'e hiç bulaşmadan bütçeniz yetiyorsa ever clean almanız

Venusss33

Vancat var oda aşırı toz yapıyor onerirlerse almayın ever clean dısında toz yapmayan bi kum deneyimleyemedim parasını sonuna kadar hakediyor ama malum :(

tengrist

kum önerisine güncelleme***
bir süredir reflex hassas kediler için kokusuz kullanıyorum ve bu sırada ever clean muhteşem derecede uçmuş güncel fiyatlarından haberim yoktu...
ben reflex'i pahalı diye önermemiştim ama neredeyse diğerinin 1/3 fiyatı olmuş. 🥲 çok şaşırdım.

ventricosa

Reflex ben de kullandım ama malesef o da yapışıyor tam topaklanmıyor ki aktif karbonlusu en iyi topaklananı o da iyi topaklanmıyor dağılıyor atmak zorunda kalıyordun parça parça olduğu için bir de o da çok tozutuyor ben hassasım toz konusunda kedim de hassas öksürük içinde kalıyordum elerken çok araştırdım ama malesef ever clean dışında yok gerçekten tüm özellikleri karşılayan hem patilere yapışmıyor hem güzel topaklanıyor hem de nerdeyse hiç tozutmuyor. Uzun süre de gidiyor iyi topaklandığı için.

ssedef28

merhaba tonton kum markasını önerebilirim. kumun kendisi mısırdan yapıldığı için kendine has bir kokusu var eğer sizi rahatsız etmezse alıp kullanabilirsiniz. hiç toz yok ve topaklanması çok iyi hiç dağılmıyor

E_Thor

Önerileriniz için çok teşekkür ederim, ever clean’den başka yol yok gibi duruyor. Deneyelim bakalım 🙂

E_Thor

Bu markayı daha önce hiç duymamıştım hemen bakıp inceleyeceğim, çok teşekkürler