Yavru Kediye Yetişkin Maması Yedirirsem Bir Şey Olur Mu ?

Pinar5504

Ailem eve kedi ya da köpek istemediği için dışarıda baktığım bir kedi var ona yanlışıkla yetişkin maması vermişim bir şey olur mu ?

10 CEVAP

Merveeee

umut61 haklı ama yavru mamaları daha küçük taneli olduğu için rahat yiyor yavru kediler zararlı değil ama

umut61

Kedinize istediğiniz gibi mama verebilirsiniz. Mamanın içeriği önemlidir. Yavru kedilerin enerjiye ihtiyaçları olduğu için mamaları buna göre hazırlanır. Kedinize vereceğiniz herhangi bir mamadan dolayı ölmez.

kars

Bir kerecikten birşey olmaz ama daha verme

michellehazel

Eskiden yavru mamasi diye bisey yoktu tabii ki verebilirsin :) Ben bebekleri science plan adult ile besledim su anda 2.5 ayliklar ve inanilmaz sagliklilar. Tuyleri parliyor, disleri saglam ve enerjileri gayet yerinde. Sadece porsiyon boyutunu abartmamak lazim o kadar.

bilgekaan58

Çok bişey olmaz ama kedi verseniz daha iyi olur çünkü zehirlenebilir pet bu köpekler içinde geçerli yoksa onlarda zehirlenebilir

bilgekaan58

Çok bişey olmaz ama kedi verseniz daha iyi olur çünkü zehirlenebilir pet bu köpekler içinde geçerli yoksa onlarda zehirlenebilir

bilgekaan58

Maması

bilgekaan58

Maması

firtina

Bişey olmaz ama bir daha verme

Kedim 3 aylık ve verdigim yavru konserve mamayı pek sevmedi anlaşılan...whiskas yetişkin mamasına almis babam ve ona karşı duramıyor????kuru mamasını severek yiyor...ama yaş mama vermediğim zaman rahat olamıyorum...yetiskin konserve mamasına devam etsem zararı olurmu acaba?