Kedimin Agzindan Kopuk Salya Akiyor

leleliduman

kedimi 10 gun once kısırlastırmıstık bugun dikislerini almak icin veterinere giderken arabada agzindan kopuk salya geldi vet uzak baya yol etkilemiştir dedik eve geldigimizde iste tekrar agzindan beyaz kopuk geldi asilarimiz tam ama seyahat etmekten nefret ediyor acaba sebebi o mudur birde ic dis parazit asisi olmustu havalarda sicak etkisi var midir kotu dusunmek istemiyorum kedim 1.5 yasinda sayilir disi bir kedi kisaca durduk yere evde dilini yemek yiyo gibi yapıyor ve kopuk gelitor agzindan 4-5 kere oldu yasayan var mi lütfen yardimci olun

1 CEVAP

aslihan_e

Daha giderken öyle yaptıysa strestendir ama ilacın ağır gelmesinden de mideleri bulanırsa kusmamak için öyle çiğneme hareketi yaparlar. Şimdi işin içine ilaç girdiği için bilemiyorum. Kim bir şey söylese yanıltmış olabilir.