Dişi Kedilerde Kızgınlık Dönemi

Zynpkck

Şuan iki gecedir çılgınlar gibi ağlıyan miyavlıyan bi kediye sahibim geçen haftada art arda yerde 4 kere yuvarlanmıştı acaba kedim kızgınlığa girmiş olabilirmi girdiyse kaç gün sürer ne kadar arayla olur

20 CEVAP

Derdedermanim

böyle şeyleri ciddiye almak büyük hata.

Zynpkck

Kızgınlığı bitince veterinere götürüp randevu alacağım zaten kısırlastırmak için suan ailemi ikna çabalarındayım emin olabilirsiniz ben asla o sacmaklıkları yapmam kızım miyavladıkça canım acıyo sesini geçtim iştahïda azaldı oyun oynamıyo

Zynpkck

Bu dürtüsel biliyorum ama yinede ne biliyim insan üzülüyo iste en azından onu birazcık rahatlatıcak bişey varsa bilmek isterim

Zynpkck

Kacabileceği katta değil neyseki maliyeti filanda umrumda değil son gittiğimizde 350 tl demisti benim açımdan hiç bi sorun yok ilk defa dişi kedinin kızgınlığını görünce bilgilenmek istedim sağolun :)

Zynpkck

Ve birde dişi kedilerin kısırlaştırma ameliyatı biraz daha zor olunca tedirgindim ama başka çözüm yok gibi görünüyo