Bu Sabah Kedim Tuvaletine Kusmuş

drRasit

Sabah kalktığımda 3.5 aylık kedimin tuvaletine kustuğunu gördüm. Mama olarak royal canin kitten kullanıyor dün ekstra olarak gimcatın calsiumlu çubuk ödül mamdından yarım parça verdim ve çok küçük parçada karpuz yedi. Oyun oynamasında hareketlerinde sıkıntı yok. Fotoğrafını aşağıya atıyorum. Yardımcı olursanız sevinirim.

1 CEVAP

öncelikle mamadan olabilir mamayı değiştirin ardından mamaya sarı kantoron yağı damlatın kefir ve yoğurtta verebilirsiniz biz bu sorunu kefir ve mama değişikliği ile çözdük.