Kedim Artık Grrrrlamıyor

ilaydacakir

Yavruyken daha elimizi sürdüğümüzde mrrrr mrrr grr grrr başlardı su motoru gibi. Büyüdükçe azaldı azaldı ve bitti artık asla mrrrrlamıyor anca sabah 5 gibi mama yerken seversek bi hafiften mrrrrlıyor o kadar. Çok üzülüyorum ya dışarıdaki kediler, yan komşunun yaşlı kedisi falan sevmeye başladıkça mrrrrlamaya başlıyor. Bizimki bizi sevmiyor bir de mrrrlamıyor 🥲🥲

2 CEVAP

Mile

Kediniz eğer basık burunlu bir tür ise büyüdükçe burun deliklerinin genişlemesi sebebiyle mrr'lama geçmiş olabilir, çünkü basık burunlu kediler bunu çoğu zaman burunları küçük olduğu için nefes alırken istemsiz yaparlar.

sitedizayn

normal bir şey, büyüdükçe o sesi çıkartmaları azalıyor, sarman kedim lokum 4 yaşında şu anda nerdeyse hiç yapmıyor çok ender yani, smokin kedim çarli de yavruyken çok yapardı büyüdükçe azaldı ama bazen yatarken üstüme gelir yatar ve o güzel sesi çıkartır.
kedinizin sizi sevmediğini nerden çıkardınız ?