Hamile Kedime (1 Yaşında) Yetişkin Ezme Yaş Mama Vermemde Sıkıntı Olur Mu?

ezgiozev

Hala yavru kedi maması yiyor, hamileyken daha faydalıymış sanırım. Yaş mama sevemedi pek parçalı olursa hele hiç yemiyor. Ezme kıvamında olan en azından farklılık olsun diye vermek istiyorum. Yemesinde sıkıntı olur mu? Bilgisi olan varsa cevaplandırırsa çok sevinirim :)

3 CEVAP

sitedizayn

kediniz yerse sıkıntı olmaz bazı kediler ezme bazıları parçalı seviyor, mesela benim kedilerim hiç ezme yemezler, bir tane deneyin

sitedizayn

minik yavrulara sağlıklı bir yaşam dilerim, bu arada emzirme döneminde anneye yavru kedi mamalarından verirseniz daha iyi olur, yavru kedi mamaları daha besleyici annenin ihtiyacı olacak, bazı markalar mother kitten olarak da isimlendiriyor, anne ve yavru için ama genelde yavru maması yani.
yavruların zaten mama yemeye başlamasına daha zaman var ama anne yerse iyi olur.

ezgiozev

Teşekkürler. Doğum yaptı salı günü (06.08) sağlıklılar çok şükür. Yaş mamada ezme olanı çok güzel yiyor. :)