Dış Parazit Olmasına Rağmen Kedimde Hâlâ Pire Var!

iammekanik

3 ya da 4 aylık bir kedim var. Sokakta bulduğum gün yıkadım ve hemen veterinere götürdüm iç dış parazit yaptırdım. 24 saat içinde etki edeceğini söyledi veteriner. 4 gün oldu ama hâlâ üzerinde pireler var 5 tane yakaladım. Bize hastalık bulaştırmasından korkuyorum. Üzerindeki pireler bize bulaşır mı bulaşırsa ne yapmamız gerekiyor?

1 CEVAP

Korkmanıza gerek yok kediyi tarayın üzerindeki pireler kediyi ısırdıkça ölecektir zaten
Size de hemen 1-2 pire gördünüz diye geçmesi zor açıkcası