Kedi Gastrit Lütfen Bilgisi Olan Yazsın

Jdjs

Kedim yemek yemeyi kesti kanlı ishal ve kusma vardı veterinere götürdüğümde yüksek enfeksiyon çıktı antibiyotik yapıldı kusmal kanlı ishal kesildi ama sadece yaş mama yiyor ve kuru mama asla yediremiyoruz böbrek karaciğer değerleride iyi oldupu için mide ilacı başladık ultrasonda temiz famodin sabah yarım akşam yarım veriyoruz bir ara kuru mama yedi ama şuan gene kesildi sadece yaş mama yiyor napalirim

2 CEVAP

Jdjs

Yüksek ihtimal mideylr alaklı ama asla yemek istemiyor kuru mama zorla yediriyorum

zeynandkekik

Merhaba, geçmiş olsun. Benim kızımda da gastrit var, bi ara biz de fomodin kullandık, yediklerini hep çıkarıyordu bütün olarak. Advance Gastroenteric ve Virbac Gastro mamayı deneyin. Bu ikisi hen kaliteli hem de lezzetli mamalar. Yeme ihtimali yüksek. :(