Acil Kedim Oturamıyor

Mia1roz3

Merhaba bugün farkettim kedim oturamıyor mama yemeye çalıştı oturamadı gitti tuvalete girdi oturamadı çıktı biraz uyudu kalktı şimdi tekrsr aynısı anlamadım neden kabız olabilir mi? Tuvaletini yaparken diger kedim onu rahatsız etti çiş yapıp çıkmış ama şuan baktım Kıbrıstayız bu arada tatildeyiz şuan veterinerimiz de yok bacaklarına dokundum ağrısı varmı diye bi tepki vermedi yarın bulduğum veterinere götüreceğim ama nesi var lütfen fikri olan yazsın

2 CEVAP

Magnetar

Poposuna baktınız mı?

Mia1roz3

Baktım sanırım sağ ayakta sorun var gibi geldi bana burada bir veterinere götüreceğim şimdi inşallah önemli bir şey değildir