Hangi Kedim İshal Bilmiyorum?

umeyba

Üç aylık iki yavru kedim var. Ben işteyken nasıl oldu bilmiyorum buzluktan buzlu tavuk butu çıkarıp iki tanesini çiğ çiğ gömmüşler :( şimdi biri ishal oldu. Hangisi ishal bilmiyorum. Ne yapmam gerekir?

6 CEVAP

MelisRose

anlayamadığım şey yavru kedi nasıl buzluktan bunu çıkarabiliyor. eğer yedilerse veterinere götürün büyük ihtimalle yemeleri gerekenden fazla oranda çiğ ürün tükettiler. veteriner ona göre yardımcı olur

tengrist

Yani ishal olur olmaz belli olmaz ama bir kaç gün devam ederse kilo ve iştah kaybından, genel olarak da halsizliğinden, tuvalete gitme sıklığından çıkarım yapabilirsiniz belki

umeyba

Upp

umeyba

Upp

Betuoztrk

İshalse gözlemleyin bakalım kusma halsizlik vs olucak mı Anormal durumda tabi ki veterinere danışmakta fayda var

umeyba

İki gündür ishal halsizlik gözlemlemedim. Veterinere de danıştım bu sabah. Teşekkür ederim cevaplarınız için.