İç Dış Parazit

calmilacx

Kedimi dün gece sahiplendim, iç dış parazit damlasını ve hapını oldu. Şu an ve gece boyunca aralıklarla bazen kafasını titretiyor böyle seğirir gibi, bazen de ön bacağını. Bir de damlanın olduğu yeri kaşımaya çalışıyor. Çok sık yapmıyor ama normal bir hareket midir bunlar kedilerin hep yaptığı yoksa bir sorunu olabilir mi?

1 CEVAP

keiwks

Normalde kedilerin yaptigi bir hareket degil ama sizin kedinizle alakali olabilir veterinerinize danismakta fayda var bence.Ama kendiliginden de gecebilir tabi.