Kedim Ölü Yavru Doğurdu Karninda Hala Yavru Var Ama Kaç Saatir Doğurmuyor Sancisi Vae Kanamasi Var ?

Kedim ölü yavru doğurdu 1 tane karninda hala yavru var ama doğurmuyor kaç saatdir sancisi ve kanamasi var ne yapmam lazim ilk doğumu bide

2 CEVAP

aslihan_e

Kanama fazla mı? Kanama çoksa ve kedi kötü halde görünüyorsa 7/24 açık bir veteriner bulup götürmeniz gerekli. Kaç saattir derken kaç saat oldu tam olarak? Sabaha kadar devamı gelmezse sabah mutlaka götürün sezaryenle alırlar. Kanama fazlaysa ve çok hızlı nefes alıp verme varsa acil götürün.

glnylkn

Kanama nasil bir kan ona dikkat edin, sulu kan ise dogum suyu olabilir ama normal kan gibiyse mutlaka veterinere gitmeniz gerekli