Sokak Kedileri İçin Mama Önerisi

zeynandkekik

Merhaba arkadaşlar, sokakta baktığım kediler için hangi mamaları önerirsiniz? Enjoy tavuklu aldım ama yemediler. Aklımda birkaç marka var, Bonnie, Micho, Mito, Mystic, PawPaw düşünüyorum. Ama hangisinin yenme oranı daha yüksek bilemedim. Mig ros marketten denemek için Bonnie’nin balıklı mavi paket mamasını aldım, onu çok sevdiler ama sanırım onun da büyük paketi yok. Bulamadım, sizler ne önerirsiniz?

6 CEVAP

AhsenAise

Trendline somonlu, reflex tavuklu bunlara bayiliyorlar

Kampanyaları takip edince, Trendline gibi mamalar iyi fiyatlara bulunabiliyor.
Yazdığınız markalar iyi, ilave olarak snow Cat de iyidir.

Mercanizm

Enjoy tam bir hayal kırıklığı, mito alıyorum kedi köpek kirpi karga tüm hayvanlar nasipleniyor.

yumik

İçeriği temiz olduğu için mystic alıyorum ben gayet yiyolar

HaydutveNazli

Ben param varsa reflex ve properformance alıyorum eğer yoksa micho ve mystic alıyorum ayda 30 kg gidiyor

zeynandkekik

Önerileriniz için hepinize tek tek teşekkür ederim arkadaşlar. Bütçeme göre önerileriniz arasından seçeceğim. Bir de aroma olarak hangisi daha faydalı olur kediciklere, ben balıklı daha faydalı diye biliyorum, yenme oranı yüksek diye hep balıklı alıyordum ama küçük paketler zorlamaya başladı beni, artık 15 kg lık alacağım, onlarda da hep tavuklu, kuzulu, dana etli falan var. Önceden tavuklu aldıklarımı hiç yemediler o yüzden tavuklu almaya da çekiniyorum, hem besleyici hem vitaminli olsun yavrucaklara.