Kedimin Gözüne Elim Değdi

Kedim geceleri çok hareketli oluyor genelde benle oynuyor elime falan sarılıyor şimdi yine elime sarıldı ama bu sefer çok sert ısırınca elimi almaya çalıştım o sırada elimin gözüne değdiğini hissettim gözünü inceledim çizik falan görünmüyor ya da yaralanma ama mikrop kapmasindan korkuyorum sizce bir şey olur mu bende dr animal in spreyi var onu mu sıksam gözüne

1 CEVAP

Semayklmz

Merhaba benim kedimin sağ gözü genelde fazla toz veya parfümlü ortamlarda mikrop kapıyor, veteriner ile görüştüğümde ise gözüyle ilgili hangi durum olursa olsun danışmadan hiç bir şey sürülmemesi gerektiğiydi. Eğer ki kedinizin gözünde kısılma, akıntı gibi durumlar yoksa bir şey kullanmayın bir kaç gün takibinde kalın bu belirtiler başlar ise veteriner hekime başvurun. Hiç bir şey olmadan geçmesi dileğiyle :)