Kedi Tüy Dökülmesine Karşı Serum/Ek Vitamin

AyazLokum

Arkadaşlar merhaba, bir arkadaşımın tavsiyesi üzerine Dr. Clauder’s Fell Plus Serum isimli bir ürünü araştırmaya başladım kedilerimin tüy sağlığı ve dökülmesini önlemek için. Farklı ürünler de gördüm ve danışmak istedim. Bu tür ürünleri kullanan var mı? En sağlıklı ürünü almak istiyorum, şimdiden teşekkür ederim. Veteriner hekimime danıştım bu arada, herhangi bir zararı olmayacağını söyledi merak eden varsa. Ben sadece en sağlıklı ve doğru tercihi yapmak istiyorum.

2 CEVAP

Cennet29

Dökülme asla önlenmez sadece azalabilir☺️. En sağlıklı yöntemde balık yağı kullanmak. En çok mutamin marka tercih ediliyor

evet en fazla azaltılabilir tüy dökümü ben bunun icin b+ damla biofeline kullaniyorum ama tabi her gün yedigi mamanin kaliteli olmasinda da fayda var en cok o azaltir bence