Kedim 7 Aylık Hala Tüy Yumağı Maltı Almadım?

bazen iştahsız ve kabız oluyor nedeni o olabilir mi? ha hirde malt onerirseniz cok sevinirim

3 CEVAP

Poki

7 ay malt için gayet kullanılabilir bir zaman gimcat'in maltını alabilirsiniz. Fiyatı 100 gramlık ürün için fazla gelirse 20 gramlık olanları da var, denemek için onlardan alıp gün aşırı verebilirsiniz tüy yoğunluğuna göre. Kabızlık devam ederse veterinerinize danışmanızı tavsiye ederim belki başka bir sorunu vardır ama malt kediler için kullanılması gereken bir ürün,evinizde bulundurun.

Mini2019

Lütfen geç kalmadan başlayın..
maltın yanı sıra çim de verebilirsiniz. Ben küçüklüğünden beri haftada bir çay kaşığı kadar zeytinyağı ya da tuzsuz tereyağı da veriyorum. istisnai durumlar dışında hiç kabızlık yaşamadık.

Mercanizm

Bizim çocuk yavruyken 2 günde 1 nohut kadar verdim 1 yaşına kadar. Bolovia ( en iyisi fiyat açısından tuzlu), Vet's plus (yavru kediler için olanı da mevcut) özellikle Zoovital tavsiye ederim hem hesaplı hem sağlıklı.