Kedim Mama Kabından Su İçiyor Ama Kuru Mama Yemiyor Nasıl Alıstırabilirim?

haşlanmıs ciğeri vs tabaktan yiyor ama kuru mamayı sadece elimden yemeyi tercih ediyor şımarık ne yapmam lazım?

2 CEVAP

MelisRose

mamayı kaba koyun ve yedirmeyin. kararlı durun. acıktığında illa yiyecektir.

aysesshns

Aç bırakmanız lazım zor ama benim kendime hic kuru mama yemezdi kısırlaştırınca mecbur kuru mamaya gectim ve 3 gün direndi ( benimki cok inat ) inadında zor oldu ama alıştı