Magicsand Pudralı Kedi Kumu

ecrin_duman

Magicsand cat litter pudralınce taneli kumdan kullanan var mı performansı nasıl yavru kedi için?

1 CEVAP

Poki

Kediler için özellikle de yavru kediler için parfümlü ürünleri tercih etmemelisiniz, ciğerlerine çok zarar veriyor ve bu ürünü kullanmadım ama çok tozutuyordur eminim. Hiç bir bentonit kum %100 tozutmuyor diyemem ama parfüm ve toz olayı önceliğimiz olmalı onlar için. Size tavsiyem parfümsüz ve az tozutan ürün tercih etmeniz, maddi durumunuza göre elbette. Elinizde bu varsa kullanın ama ben iyi geleceğini düşünmüyorum. Kum olarak tavsiyem; "toi moi aktif karbonlu "ama ileride daha doğal bir kuma geçmeniz çok daha iyi olur. alışması için kediniz fazla büyümeden bir deneyebilirsiniz.