Kedimin Pipisinin Ucunda Siyahlık Var İc Kısmında Sanki

aysesshns

Kedimde önceden yoktu böyle ama balkondan düştü ( düşeli 1.5 ay oldu )sonrasinda oldu diye tahmin ediyorum tuvaletinde vs bir problem yok bilgisi olan yazabilir mi

2 CEVAP

tengrist

Fotoğraflarda pek bir şey belli olmuyor belki vet. hekim fotoğrafa göre bir şeyler söyleyebilir.

AhsenAise

Balkondan düştükten sonra kanlı idrar,idrar yapamama vs sorunları olmadığına göre düşme ile ilgili bir durum değil,belki de hep öyle idi siz yeni fark ettiniz ,ağızlarında ,damaklarinda siyah leke oluşan ,ya da öyle doğan kediler var ,belki kedinizin penisinde ki de böylesi bir durum