Kedi İle Bilgisi Olanlar Lütfen Bakabilirmi ? :)

Beceren27

İyi günler ben bahçeli bir evde oturuyorum ve yeni taşındım evimde misafirler var :D 2 tane kedi ve bunlar ben yokken gelip bahçemde geziyorlar ama ben gelince kaçıyorlar bana alışmalarını ve onları sevmek ve beslemek istiyorum bunu nasıl sağlayabilirim ?

6 CEVAP

tiptirisko

sürekli mama bırakırsanız bahceye ve onları çağırıp mama koyarsanız önlerine size alışacaklar ve sizden mama bekleyeceklerdir :)

willbob

Onlar senin kedilerin mi

Kaçtıkları zaman mama dolu bir kapla yanlarına git.

MIRA

Size alışmaları için öncelikle kokunuzu almaları önemli :) Elinizi uzatırtken önce koklatın ve alışmasına yardımcı olun daha sonra onu besleyerek ve yanınıza geldiğinde ürketmeden zamanla alışmasını bekleyerek yaklaşın.Sizden zarar gelmeyeceğini anladığında ve güvendiğinde gelecektir :)

Beceren27

Hepinize Teşekkür Ederim Deniyorum :D

ceydayildiz

Bence küçük bir kulübe falan al üstüne bir ip bağla kulübenin içine de mama koy onlar yerken geldiğinde yakalarsın belkii :)