Kediler İçin Sakinleştirici Önerisi Var Mı?

Jayfeather

Merhaba, kediler için Veda Kot Bayoun tablet haricinde sakinleştirici tablet önerebilecek arkadaşlar var mı? Kot Bayoun tablet bizde hiç fayda etmedi. Deneyimi olan ve faydasını gören insanlar varsa önerilere ihtiyacım var. Hekimimizle görüştüğümde klinikteki ürünlerin en kaliteli içeriklere sahip olduğunu ama her kedide etkili olma garantisi bulunmadığını belirtti. Klinikte genelde Veda ve TheraVet ürünleri vardı. Bunlar haricinde internetten deneme yanılma yoluyla bulabileceğim tabletlerin olabileceğini de söyledi. Gerçekten faydasını gören zararsız içerikli önerileriniz varsa lütfen tablet ismi olarak yazar mısınız?

4 CEVAP

Tablet değil ama etkisini gördüğüm için yazmak istedim
Vitasigna vetricalm

Belli kliniklerde mi satılıyor bilmiyorum açıkcası benim gittiğim veteriner önermişti kedimde de işe yaradı
Vitasignanın diğer birkaç ürününü de kullandım örneğin hairlax maltını en etkili malt diyebilirim forumda da baya önerildi zaten
Virulsy ürününü de kullanmıştım faydasını görmüştüm

Jayfeather

@HasmetliUmutPasa bulunduğum yerdeki kliniklerde Vitasigna ürünlerine hiç rastlamadım. Muhtemelen bazı kliniklerde satılan ve internette yorumlarına rastlamayacağımız türden klinik ürünleri bunlar. Denk gelirsem bu markayı aklıma yazdım ama ulaşabileceğim markalar olursa en azından yorumlardan vesaire yola çıkarak değerlendirebilirim. Öneriniz için teşekkür ederim 🐾🐾

Jayfeather

@HasmetliUmutPasa bu ürün hakkında internette hiçbir bilgiye rastlamadım. Sadece belli kliniklerde mi bulunuyor? Geçen hafta siz bana önerdiniz bu ürünü ama internette satışı dahi yok. Hakkında hiç bilgi edinemedim.