Bu Bebeği Kim İster ?

septikbaykus

Bakan kişi yaşlı olduğu ve artık bakamayacağını söylediği için sokağa gitmesine vicdanımız el vermedi . Sokak ve barınakdan kurtarmak istiyoruz onu. henüz 2 aylık ve hiç evden dışarı çıkmadı.

Cinsiyeti erkek ve çok sağlıklı zaten dediğim gibi evden çıkmadı. İstanbul da gerekirse ortak bi noktaya gelinip sahiplendirilebilinir.

3 CEVAP

deniz_berkan

burak sana yazdım ama görmedin sanırım bu tür ilanları sosyopete haytap a at hemen yayılır yada bana yolla fotoları semt isim tel yaz hallederim

septikbaykus

İnşallah ya. Deniz faceden yazdım bu arada şansımı her yerden deniyorum

aleynacamgoz

yerim çok tatlı bi şey maşallah inşallah en kısa zaman da güzel bi yuva bulur:)