Yardım Edin!

feyaz0

Ben bir siteden Scottish Fold veya Bitish Shorthair satın almak veya sahiplenmek istiyorum. Bunun için bana site önerileriniz varsa yazarmısınız?

6 CEVAP

Derdedermanim

Bu bahsettiğiniz kedilerin sağlık sorunlarını araştırın öncesinde size tavsiyem.

deniz_berkan

sahiplendirme için size önereceğim sosyopet- haytap instagram sitelerine ciddi oranda cins kediler oluyor sahiplendirme için takip edebilirsiniz biraz sabrederseniz eger mutlaka cıkar karsınıza satın almayınız sahipleniniz .

feyaz0

@deniz_berkan çok teşekkür ederim. Bende sahiplenmek istiyorum fakat bazı arkadaşlarım satın al diyor ben buna çok karşıyım.

deniz_berkan

rica ederm bende takip edeceğim sizin için bilgilendirme yapacagım

feyaz0

@deniz_berkan :)

feyaz0

@Derdedermanim ben zaten bu kediler hakkında çok araştırma yaptım. 1.5 Yıl önce evimde baktım zaten ama malesef kedimi sahiplendirmek zorunda kaldım.