Acil Bakar Mısınız

nazosss

kedim 2,5 aylık 3 haftadır bizimle beraber 2 gündür falan ard arda öksürük? ya da hapşırık çok anlayamıyorum ama bi ses cikiyo ard arda 3-4 kere falan hapsuruto mu öküsürto mı anlamıyorum günde 5/6 kere oluyor neden acaba ? ne yapmam lazım?

3 CEVAP

Poki

Alerjik bir kedi olabilir, herpes virüs olabilir, astım olabilir veya başka bir sorun. en iyisi veterinere götürmeniz, onun öncesinde tam hapşurduğu ya da öksürüğü aralıklarda video çekmeye çalışın. iç/dış parazitleri tam mı? karma aşı olmuş muydu?

Venusuranus

Veteriner görmeli astım olabilir.. herpes olabilir yani üst solunum yolu enfeksiyonu

ventricosa

Bir veterinere danışın