Vet’s Plus Malt

Tolga_yay26

Merhaba Vet’s plus malt kullanan varmı kedime bunu verdiğim zaman kedim çok susuyor sizdede aynı durum oldumu iyimi yani ? Acı olabilirmi 😔

4 CEVAP

dilinizin ucuyla tadın yutmadan nolcak ki

Tolga_yay26

Tamam eve gidince öyle yapacam yanındada kızımı yerim bakalım maltmı tatlı kızımmı 🍔🐈😂🙀

aslihan_e

Ben 5 kedime sürekli yediren biri olarak merak edip baktım tadına şimdi, tahin pekmez gibi bir şeydi şok oldum. Tatlı olmasını beklemiyordum. İçinde mannanoligosakkarit olduğu için galiba, oligosakkaritler şeker oluyor ya.

sitedizayn

benim iki kedim var sarman olan yiyiyor herhangi bir tepki vermiyor onun için olağan sıradan bir şey yani, smokin ise hiç yemiyor hatta kaçıyor ancak zorla patisine süreceksiniz falan ama ben zorlamak istemediğim için öyle yapmıyorum. smokin kedimede tablet ödüller var malt içerikli onlardan veriyorum.
aslında malt vermek çokda gerekli bir şey değil, kaliteli bir mama kullanıyorsanız zaten içeriğinde kedinin ihtiyacı olan herşey var.