Fip Tedavisi İçin Petcore Kapsül Kullanan Var Mı?

Fonfonella

Kedide fip olma ihtimali var, iğne tedavisini maalesef karşılayamıyorum. PETCORE kapsül tedavisini duydum, sonuç alanlar olmuş. Bu süreçten geçen birisi oldu mu?

4 CEVAP

EsinCat

Ben sokaktaki kedilerimden birine kullanmaya başladım 3 hafta kadar oluyor biraz korkak bir kedi olduğu için malesef veterinere götürme imkanım da olmadı ama nörolojik fip olduğunu tahmin ediyoruz şimdiden iyi gelmeye başladı gerçekten söylendiği kadar var sanırım denemenizi kesinlikle tavsiye ederim

Fonfonella

@EsinCat ilacı nereden aldınız ve fiyatı ne kadar tuttu?

Ozlemkopuk

Bizce şuan kapsulun 33. Günündeyiz 45 gün sürecek daha sonra tekrar kontrolleri yapılacak ilk günden itibaren etki etmeye başladı tavsiye ederim ınstagramdan ulaşmistik biz 5500 tl fiyatı vardı tedavi boyunca tüm kapsuller

EsinCat

İnstagram üzerinden kendi sayfalarına mesaj attım ben hemen geri dönüş yaptılar ve yetkili bir kişiyi yönlendirdiler daha sonrasında o kişi ile whatsapp üzerinden iletişim kurduk aynı gün bulunduğum yerdeki en yakın gönüllüden ilacın bir kısmını aldım ve daha sonra da kargo ile gönderdiler, sokak canları için indirimli fiyat 3000 tl dediler, instagramdan mesaj atarsanız gerekli bilgiyi verirler zaten petcore35 olması lazım isim