Kedi Bakıcisı

Myro

Merhabalar 1 aylık sehir dısina çıkıcam bildiginiz guvenilir kedi bakicisi yada sitesi varmı kartalda ikamet ediyorum

4 CEVAP

aleyn

veterinerler genelde kafeste tutuyor yalnız öncesinde iyice bilgi alın, armut.com da birçok kedisever var uygun ücretle geçici bakan, yorumlara bakarak tercihte bulunabilirsiniz.

iozksn

Merhaba,
Çevrenizdeki veterinerlere otel hizmetleri olup olmadığını sorabilirsiniz. Bazı veterinerler günlük ücret karşılığı evcil hayvanlara otel hizmeti veriyorlar.

Derinderin

Merhaba sevgili myro,
Kum alışkanlığı var ise ben kedinize bakabilirim, tecrübem ve kedileri çok seviyorum. Tek odada değil tüm evde bakıyorum. Şuan başka kedim yok

Derinderin

@myro