Kedim Yağ Yedi

Ben bacağıma karınca yumurtası yağı kullandım daha sonra varlığını unuttum sonra kedim bir anda bacağımı koklayıp yalamaya başladı ve ben de bacağımı geri çektim ve aradan 1 2 dakika sonra karnındaki ve kollarındaki tüyler hafif kabardı biraz endişeliyim araştırma yapmaya çalıştım fakat bir sonuca varamadım bilen birisi yardımcı olabilir mi

1 CEVAP

aslihan_e

Zehir mi bu sanki bir sn yalamayla kedi fenalaşsın, tesadüf olmuştur. Zehir bile olsa anlık yalamayla kolay kolay bir şey olmuyor. Belki yalamasının nedeni kirlendiğinizi düşünmesidir ve tiksinmiştir. Bazen bazı kediler sizi temizlemeye çalışıyorlar krem falan sürünce.