Kedi Doğuramıyor

fatmazel

arkadaşlar merhaba köye geldim burda bi kedi var doğuramıyor daha 1 yaşında anca. sabah suyu geldi hâlâ da geliyor ama hâlâ doğuramadı, miyavlıyor sürekli. yatak matak hazırladım her şeyi yaptım ama doğuramadı. veterinere de gitmem de mümkün değil dağın başındayız ev bile yok kendi evimiz var sadece. ne yapmalıyım kediye nasıl yardım edebilirim

1 CEVAP

AhsenAise

Bebeklerin çıkacağı yere sıvı yag sürünüz az miktar , karnına nazikçe aşağı doğru masaj yapınız ,sakin olun ki o da paniklemesin