Carni Life Kedi Maması Kullanan Yok Sanırım

sitedizayn

carni life kedi mamalarının içeriğini beğeniyorum ve almayı düşünüyorum ama blogta arama yaptım pek fazla bilgi yok bende yeni bir başlık açayım dedim.
arkadaşlar var mı bu mamadan kullanan veya bilgisi olan ?

3 CEVAP

Carni vet ve carni life aynı mı bilmiyorum
Biz carnivet kullanıyoruz veterinerimizin yoğun önerisi ile
İçeriği temiz ve yerli üretimmiş sanırım ve kedi yemediği takdirde ücret iadesi yapılıyormuş
Kedim normalde çok seçici bir kedi kısırlaşıca nutri feline hills royal gibi çeşitli mamalar denedim ağzıno sürmedi mecbur pronplan aldım vet içeriği kötü olduğu için ileride sorun yaşarsınız dedi carnivet deneyin dedi verdi denedik 1 güne yakın yemedi üzerinw somon yağı vs döktüm eski mama üstte yenisi altta olacak şekilde verdim yavaş yavaş yemeye başladı
Şu anda severek yiyor
Yavru kedim de yavru mamasını yiyor o da seviyor
Büyük kedimde yavruluk döneminde yine almıştım 7 saat beklemiştim yemedi diye eski mamasını vermiştim biraz sabır ile bence deneyebilirsiniz

AhsenAise

Hiçbir çeşidini evde ki ve sokakta ki kedilerin yemediği hatta kuş ve kirpilerin dahi yaklasmadigi bir mama olarak tecrübe ettim

sitedizayn

teşekkür ederim