Acil Ölebilir

Petslover

Arkadaşlar kediyi sokakta buldum çocukların elinden aldım annesi ölmüştü. 2 aylık bir bebek ve çok korkuyor diğer kedilerden. Eve alamıyorum kardeşimin alerjisi var ne yapıcam lütfen yardım edin. Barınağa öı bıraksam çünkü bizim burda çok kedi var saldırıyorlar kediye.

10 CEVAP

betulaltundal

Geçici yuva ilanı açın facebook gruplarında paylaşın ve instagramdaki sayfalara yollayın paylaşmalarını rica ederek. Barınağa bırakmak en doğrusu filan değil sokakta en azından hastalık kapma ihtimali daha düşük.

Bilgeylmz

Hangi şehirdesiniz? Bazı sitelere ilan verin. Elbet alan birisi çıkar...

poncik78

Apartmanınızda bir süre bodrum katında falan bakabilir misiniz? Veteriner kontrolünde tedavi de ettirebilirsiniz. Eğer olmuyorsa lütfen barınağa bırakınız yada sahiplendiriniz.

Petslover

İstanbul Pendik ilan verdim ama acilen sahiplendirilmesi gerekiyor tatile gideceğiz ailecek ve bir tek biz besliyoruz

barınağa bırakın bence doğrusu bu

Petslover

Bugün fırtına çıktı ve ağaca çıkmış korkudan biz onu aradık daha şimdi bulduk sırılsıklam olmuş sokağa geri bıraksam aç kalcak yoksa sokakta kendine bakabilir mi
face kullanmıyorum instaya yolladım

Petslover

Bugün fırtına çıktı ve ağaca çıkmış korkudan biz onu aradık daha şimdi bulduk sırılsıklam olmuş sokağa geri bıraksam aç kalcak yoksa sokakta kendine bakabilir mi
face kullanmıyorum instaya yolladım

Petslover

Karar verdim onun için en iyisi barınak olcak sanırım çünkü sokakta yaşayamaz ölür korkuyor diğer kedilerden ve bizde tatile gidicez burda aç kalır ve en önemlisi ishali var bem haşlanmış tavuk patates ve yoğurt suyu verdim biraz düzelme oldu

Petslover

Arkadaşlar kediyi barınağa bırakıcam sokakta yaşayamaz bu yüzden istanbul pendike yakın barınak var mı

Petslover

apartmanda babannemler halamlarda var ve iyi karşılamazlar hatta hiç istemezler veterinere götüremiyorum çünkü çok uzak ve öğrenciyim. Yemek de veremiyorum çünkü haşlanmış yumurta verdim yemiyor bile napıcam bilmiyorum barınak aradım Pendik te buldum ama sokağa geri bıraksam daha mı kötü olur