Otomatik/Akıllı Kedi-Köpek Ürünleri Hk.

tengrist

Herkese Merhaba,
Evcil hayvanlar için otomatik su, mama kabı ve tuvalet ürünlerinin hepsini bünyesinde bulunduran, tedarik (özellikle su pınarı filtresi) konusunda sıkıntı yaşamayacağım, uygun fiyatlı bir marka var mı?

2 CEVAP

_iko_

Merhaba, ben wero tech kullanıyorum; mama kabı, su pınarı, wc olarak ve çok memnunum. Ürün fiyatları genel anlamda oldukça arttı maalesef. Su pınarı için filtresini de ayrıca satıyorlar ancak çok uygun fiyatlı değil.

tengrist

**@iko ** çok teşekkür ediyorum sanırım genel olarak fiyat ortalaması hemen hemen tüm markalarda aynı. wero techin kullanıcı deneyimi daha fazla gibi ben de onu tercih edeceğim gibi duruyor şimdilik