Kedim Zayıfladı Mama Değişimi

esaongl

Merhabalar. Kedim son 1 aydır az beslenmeye başladı sıcaklardan olacağını düşünüp üzerine düşmemiştik ama zayıflamaya başladı. Mama değişimi yapıp vitamin takviyesi yapmayı düşünüyorum. Önerdiğiniz mama ve vitamin takviyesi var mı? Nd mim hangi mamasını önerirsiniz

5 CEVAP

Cennet29

Hangi mamayı kullanıyosunuz bütçeniz nedir

sitedizayn

nd mamaya bende hevesle başlamıştım kedilerime yaramadı tüy sorunu oldu proplana geçtim.
vitamin takviyesi ne için istediğinize bağlı multivitamin olarak düşünüyorsanız bunu kullanmıştım güzeldi
https://www.petlebi.com/kedi-urunleri/vet-s-plus-premium-taurinli-saglikli-kediler-icin-multi-vitamin-kedi-macunu-100gr.html
kedilerimin tüy kaybetme sorununda ise bio pet active markanın biodermcat ürünü kullandım tüy dökümü azaldı kaybedilen tüyler geri geldi ama bunda nd yi bırakmamın proplana geçmeminde etkisi var.
royal caninde fena değildir birazda bütçenize bağlı, bütçeniz az ise bonacibo iyidir kilo aldırır kedilerin çoğuda severek yer bende bazen kedilerime veriyorum bu markayı da (özellikle kuzulu)

sitedizayn

aklıma gelmişken kediniz kısırda olsa kısır kedi maması almayın zaten kilo kaybetmiş zaten

sitedizayn

aklıma gelmişken kediniz kısırda olsa kısır kedi maması almayın zaten kilo kaybetmiş zaten

Optimeal
Hills
Bozita
Nature's Variety
Exclusion
Nutri Feline
Anatolian
deneyebilirsiniz Pro Plan da fena değil.