İzmirde Veteriner Onerisi

normalde izmir bahcelievler tarafında bilindik bi veterinere gidiyorduk. aşı islemleri vs hep gozumun onunde oldu ama kısırlastırma operasyonunda yanında degildim. o operasyondan sonra kedimde inanılmaz bir veteriner korkusu basladı. ne zaman gitsek sakin olan kedimin icinden canavar cıkıyor. tuvaletini yapıyor korkudan. şimdi de karma aşısını ve cipini taktırmam gerekiyor ama oraya goturmek istemiyorum. kedimle anca birkaç kisi basa cıkabiliyor. o yüzden veteriner sayısı yeterli ve karabaglar çevresinde iyi bir veteriner onerisi olan varsa cok sevinirim

1 CEVAP

MelisRose

Merhaba

bence veterineri değiştirmek kedinizdeki korkuyu geçirmeyecektir.
aynı durumu köpeğimde yaşadım. farklı bir veterinerde eko çekilmişti ve uzun bir işlem için bir kaç kişi sabit tutunca çok korktu.normalde karnesini görünce bile koşa koşa veterinere giden bir köpekti.

eğer veterinerinizden memnunsanız değiştirmeyin. zamanla o korkuyu yenecektir. benim köpeğim bir sene gibi süre sonunda yendi. farklı bir veterinere gittiğimde orda da aynı korkuyu yaşamıştı.