İçeriği Temiz Ve Güzel Yavru Kedi Maması

Karame0424

Merhaba içeriği temiz ve güzel yavru kedi maması önerir misiniz?. Pro-nutrition ,brit care ve bozita markası nasıl sizce?

17 CEVAP

yumik

Brit care, natures variety, nd, mera, fitmin öneririm

yumik

Brit care, natures variety, nd, mera, fitmin öneririm

Karame0424

@yumik bu önerdiğiniz markalardan birini kullanıyor musunuz?

ssedef28

merhaba yazdığınız 3 marka arasında bozita en iyisi

Karame0424

@sedef28 bozita markasını kullandınız mı veya kullanıyor musunuz?

ssedef28

evet royal caninden bozitaya geçiş yapmıştım daha sonra imkan bulunca acanayla devam ettim. baya araştırdım hatta bütün mama markalarının olduğu bir tablo vardı orijen acana nd bozita... şeklinde gidiyordu. natures variety de iyidir ama kilogramına göre fiyatı biraz pahalı kalıyor. mama fiyatları da çok arttı zaten acana alamazsam tekrar bozitaya geçmeyi düşünüyorum

KedicikUzum

Hills kitten tuna(ton) balıklı çok iyidir. Kedim kucukken kullandim. Nd ocean kitten de kullandım . O da iyiydi . Acana first feast yani yavru kediler için olanıni da kullandım ama kedim begenemedi. Çoğunu sokak kedilerine dağıttım . Onlar bayram etti tabii. Royal canin kitten da denedim ama o biraz yağlı bir mama, kullandiklarim arasında en yağlı mesela. Oyuzden çok önermem pek iyi bir marka değil. Lavital genelde övülen alt segment bir mamadir o çok ktou bence kedimi ilk sahiplendigim dönem almıştım ve kedim küçük kalmıştı hills alınca toparladı. Bonisa da almıştım ama o mamam gelmemişti mecbur almıştım mahalle petshobundan onun elindeki en kaliteli oydu diye. Kedi birkaç saatte 3 kere kusmustu. onu zaten dusunmezsiniz diye düşünüyorum kötü bir mama. Kısacası hills, Nd ocean, acana first feast kullandım ve harikaydı.

Lilyum_

Bence felicia ya memnunuz uzun zamandır hem orta fiyatlı

Karame0424

@sedef28 bende bozita alırım o zaman🙏

Karame0424

@kedicikUzum hills mama içeriği güzel değil ben o yüzden almadım. Bozita yan etki mi yaptı kedinize?

Karame0424

Bozita kullananlar varsa öneriyor musunuz?

Karame0424

Kullanan memnun kalan başka markalar da olabilir

sitedizayn

royal canin veya proplan öneririm.
benim 2 kedim orijen ve acana ile büyüdü ama o zamanlar fiyatlar bu kadar uçuk değildi, ama bütçeniz uygunsa onları da önerebilirim.
brit care ve nd den uzak durun
cevaplar arasında bir çok marka geçiyor ama ben kendi deneyimlediklerimle ilgili yazdım diğer markalar için bir şey diyemem.

sitedizayn

royal canin veya proplan öneririm.
benim 2 kedim orijen ve acana ile büyüdü ama o zamanlar fiyatlar bu kadar uçuk değildi, ama bütçeniz uygunsa onları da önerebilirim.
brit care ve nd den uzak durun
cevaplar arasında bir çok marka geçiyor ama ben kendi deneyimlediklerimle ilgili yazdım diğer markalar için bir şey diyemem.

Optimeal
Hills
Bozita
Nature's Variety
Royal canin
N.D
Nutri feline deneyebilirsiniz
Optimeal yavru kedi maması içeriği çok temiz bir mama üstelik içinde et var.