Kedim Kısır Mama Sevmiyor Ama Kilo Alıyor

Lilyum_

Mama olarak felicia kullanıyoruz buradan aldım en son tavuklu mamasını daha cok sevdi 1 ay kısırlı 1 ay normal kullanıyorduk sanırım artık kısırdan nefret ediyor ne yapabiliriz kilo alıyor sıpa 🤦🏻‍♀️😂 tamam çok dadlu oluyorda sıkıntı çıkmasın sonra ondan korkuyoruz

5 CEVAP

sitedizayn

felicia alacağınıza bonacibo alın çünkü fazladan para ödüyorsunuz, felicia fason olarak üretiliyor üretici firmanın kendi markası bonacibo
fabrikadan direk satış yapılıyor firma ismini yazamıyorum çünkü **** oluyor :)
bütçeniz uygunsa proplan, royal canin kısır mamalarını deneyebilirsiniz.

Cennet29

Light kedi mamalarından bakabilirsiniz kilo kontrol sağlayan

Arietta

Bütçeniz varsa veterinerden ya da buradan da alabilirsiniz Royal canin regular fit mama öneririm. Tabii veterinere sorun mutlaka kullanmanız uygun mu diye, benim kız hem tadını çok sevdi hem de o mamayla kilo verdi. Ama işte paketle satılıyor keşke önceden bi deneme boyu falan olsa, Ankara'da olsanız biraz getirebilirdim size
Bi de işte kısırlaştırdıktan sonra bol bol oyun oynatmak lazım, oturdukça da topalaklaşıyorlar 😄

sitedizayn

benim 1. kedim 1 yaşını geçince baktım daha çok yatıyor yanına 2 aylık bir yavru aldım yatamadı :) o günden beri sürekli oynarlar.
köpekler sürü hayvanıdır sahibi onun sürü lideridir yanında başka bir köpeğe ihtiyaç duymaz ama kediler öyle değil yalnız kalmayı sevselerde yalnızlıktan sıkılırlar.
siz ben varım ya diye düşünebilirsiniz ama bu kediler için yeterli değil.
kendi türünden başka bir canlı olmayınca kediler sıkılmaya başlar, daha miskin olurlar, çok beslenebilirler, obez olabilirler ve daha bir sürü şey.
kedi sahiplerine burdan seslenmiş olayım kedinizin yanına yavru bir kedi alın. farkı göreceksiniz.

sitedizayn

yazmayı unuttum benim kedilerim 3 ve 4 yaşında ikiside erkek.