Yavru Köpekte Kanlı İshal Sonrası

betulaltundal

Arkadaşlar öncelikle belirteyim köpek bir arkadaşımın ve burayı kullanmadığı için onun adına soruyorum. 3 aylık bir french bulldogu var ve henüz aşılarına bile başlanamadan kanlı ishale yakalandı. 2-3 hafta kadar tedavi gördükten sonra birkaç gün önce iyileşerek taburcu oldu. Ancak köpeğin sırtında apse var(aşağı fotoğrafını ekliyorum) , veteriner geçici ve normal demiş ama normal mi sizce de? Diğer konu köpekte raşitizm başlangıcı var denmiş tam olarak arka ayaklarını basamıyor ve çabuk yoruluyor. Bunun için veteriner d vitamini ve probiyotik vermiş, yeterli mi? Son olarak da köpeğin iştahı yok, kuru mamasını yemiyormuş sadece tavuk yiyormuş. İştahını nasıl açabiliriz?

3 CEVAP

Petslover

Öncelikle tavsiyem başka bir veteriner hekime götürmeniz onuda yapamazsanız çok güzel bir uygulama var vetmate diye orda sorabilirsiniz veteriner hekimlere

Derdedermanim

çok kötü durumda dehşete kapıldım.Raşitiz için d vitamini iğnesi yaptırılıyor ve kalsiyim takviyesi diğer hususlar bizi aşar.

betulaltundal

İştahını açmak için bildiğiniz bir yöntem var mı?