Kedimin Sağlık Sorunu Ne Olabilir?

Fonfonella

6 gün önce annem çiğ ciğer vermiş ve o günün akşamı halsiz oldu. Ertesi gün veterinere götürdük zehirlenmiş dedi, beş gün boyunca iğne oldu. Bu süre içinde karnı şişmeye başladı ve kaka yapmadı. Bugün hayvan hastanesi aciline götürdük, orada fip şüpheli dendi. Sabah erkenden kan vermeye götüreceğiz. Fip şüpheli demeleri beni korkuttu sizce fip dışında ne olabilir?

2 CEVAP

buusracikk

Çok geçmiş olsun. İç parazit olma ihtimali de olabilir

aslihan_e

Zehirlenmiş diyen veteriner hemogram baktı mı? Kendi kafasından mı teşhis koydu?