Yavru Kedi Maması Tavuklu Mu Yoksa Balıklı Mı Daha İyi

Karame0424

Anket

Tavuklu
(15 oy)
Balıklı
(7 oy)
Toplam (22 oy)

Yavru kedi maması tavuklu mu yoksa balıklı mı daha iyi sizce?

6 CEVAP

sitedizayn

tavuk bazı kedilerde allerji yapabiliyor yinede denemek en iyisi iki çeşitde deneyin hangisini severse o şekilde devam edebilirsiniz, sorun çıkarsa zaten değiştirirsiniz.
ben kendi iki kedime yavruluklarından beri genelde balıklı mamalar verdim.

Karame0424

Hangi markayı kullandınız peki?

sitedizayn

şu anda 4 yaşında olan büyük kedim orijen ve acana ile büyüdü 2. kedimi aldığımda fiyatlar uçmuştu yerli markaya yöneldim reflex plus somonlu yavru maması.
bazen kedilerimle konuşuyorum bak bu ayı orijen acana ile büyüdü sen gariban kaldın falan diye :)
üstelik aralarında 1 yaş var ama 2020 den 2021 e 1 yılda 2 katına çıkmıştı.
bütçeniz uygunsa acana bountiful catch tavsiye edebilirim yavru maması olarak geçmiyor ama küçük tanelidir.

Karame0424

Acana ve orjien gereksiz fiyat arttığı için 😕bozita almayı düşünüyorum. Sizce almalı mıyım?

sitedizayn

şu anda yavru bir kedim olsaydı tahılsız mama almayı düşünseydim bozitanın içeriğine bakınca alırdım, fiyat olarakda diğer tahılsız yavru mamalarına göre uygun görünüyor.

Karame0424

Bozita daha almak daha mantıklı o zaman🙏