Kedim Son Zamanlar Aşırı Durgun

Kedim bu kaç gündür aşırı fazla uyuyor oyun pek oynamıyor yemekte az yiyor eskiye göre önceden dışarı çıkmak için can atardı şimdi dışarı da çıkmıyor çıksa bile gidip uyuyor sizce neden?

3 CEVAP

melikealgin

Havalar çok sıcak çünkü onun da etkisi var malesef. Yemesinde içmesinde bir problem yoksa üzülmeyin. Yine de takip edin tabi durumunu

Tuanaalsk

Yeme içme ve dışkılama normalse endişeye gerek yok

sitedizayn

sürekli koşturan oynayan iki kedimde durgun, sıcaktan kendilerini nereye atacaklarını şaşırıyorlar
ve çok fazla bir şeyde yemiyorlar normaldir bu mevsimde