Kedi Maması Önerisi

EgeTemmuzT

Merhabalar Royal Canin icin su an bütçem uygun değil güvenilir ve biraz daha uygun fiyatlı yavru kedi maması öneriniz var mı

3 CEVAP

sitedizayn

proplan biraz daha hesaplı ama o da bütçeye uymuyorsa bonacibo en iyisidir diyebilirim. direk üretici firmadan alınabiliyor fabrikadan satış var burdan firma ve site ismi yazamıyorum çünkü otomatik sansürleniyor bonacibo üretici firma falan yazın google da bulursunuz.
ayrıca reflex plus markanın somonlu yavru mamasıda var içeriği fena değil yerli marka. genelde bütün yavru mamaları tavuklu olduğu için bunuda yazayım dedim.

AhsenAise

Reflex plus ve pronature mamaları onerebilirim ,kullandığım ev yapımı yaş mama ile destekledigim sorun yasamadigim mamalar

EgeTemmuzT

çok teşekkür ederimm🫶🏽🫶🏽