10 Aylık Kedim Kazayla Hamile Kaldı Ve Bu Sabah 3 Yavru Doğurdu Yavruların Hiç Biriyle İlgilenmedi T

Simini

kısaca suratlarına bakmadı emzirmeyi de reddediyor yeni doğan kediler için süt tozu aldım ama her kaynak miktar ve sıklık konusunda farklı bilgi veriyor en iyi süt tozu ve en uygun besleme miktarı İle ilgili bilgi rica ediyorum çok teşekkürler

1 CEVAP

AhsenAise

Sadece beslenme ile bitmiyor ki ,temizlikleri , dışkılamalari ,bunlar her iki saatte bir yapılması gereken eylemler
Anneleri henüz bebek iken anne olmuş büyük ihtimalle travma geciriyor,anneyi bebekleri ile ilgilenmesi için yönlendirmeli siniz ,aksi takdirde bebekleri maalesef kaybedersiniz