Kedi Fip Çıktı, Petcore Kapsül Tedavisi Uygulayan Oldu Mu?

SiskoKedy

GS karşılama şansım yok, PETCORE eidd kapsül olduğunu öğrendim. Bu kapsülleri kullanıp iyileşen kediniz oldu mu?

2 CEVAP

Ozlemkopuk

Biz şuan hala kullanıyoruz. Tanı konmadan önce 3 gün boyunca ne yemek ne su içmeyen kedimiz kapsülleri verdigimiz ilk günün akşamı eskisi gibi iştahı ve neşesi yerine geldi şuanda da gayet iyi durumda tavsiye edebilirim biz faydasını gördük geçmiş olsun sizede umarım faydalı olur

EsinCat

Gözünün biri yara olan ve kör olmak üzere olan, arka bacaklarındaki dengesizlikten dolayı yürüyemeyip sürekli düşen bir sokak kedime kullanıyorum kapsülleri şu an sağlıklı bir kedi gibi koşturuyor ve gözü de gayet iyi durumda, ben de tavsiye ediyorum