Kedim Kakasini Yaparken Miyavliyor

meloniko

Iyi gunler kedim kakasini yaparken iki gundur miyavlamaya benzer bir ses cikartiyor.kumunun markasi iki senedir degismedi bir hafta once ic parazit hapinida yaptik ve iki ayda bir yapiyoruz.kakasinda kqn falanda yok neden olabilir.

4 CEVAP

Veranifer

Kabizlik durumunda miyavlayabiliyorlar acaba kabiz olabilor mi

Terranova

Büyük ihtimalle kabız. Yaparkende canı acıdığı için miyavlıyordur

poncik78

Merhaba, aynı sorunu kendi kedimde de yaşamıştım. Veteriner kontrolünde ilaç tedavisine başladık. 1 hafta içinde kendine geldi. Bazı yemekleri de yasaklıyor veteriner.

Mabuderen

Ayni sorunu ben de yaşıyorum sürekli gözetim altında tutuyorum ama bi sorun yok kabiz falan degil iyice bir gözlem yapip veterinere bu durumu bildirmeniz yeterlidir