Kedim 1 Yaşına Girdi Yetişkin Mama Önerisi Alabilir Miyim?

Pnrdogan

Selamlar kedim 1 yaşında artık yetişkin mamaya geçmek istiyorum. Şuan hills ton balikli kullanıyoruz seviyor iyi geldi onda royal canin iyi gelmemişti. Kedim erkek british kırması uzun tüylü bir kedi. Yetişkin kedi mama önerisi alabilir miyim

3 CEVAP

Her mama her kediye iyi gelmiyor maalesef
Optimeal
Exclusion
Bozita
Nutri Feline
N.D
Nature's Variety deneyebilirsiniz.
Pro Plan da fena değil.

tengrist

Bütçeniz yetiyor ise Orijen ve Acana'dan başka alternatif aramayın bence. Artık yetişkin bir kedi olduğu için yavru kedilere özel hazırlanan mamaları bırakabilirsiniz

Pnrdogan

Bazıları birkaç ay daha yavru kedi maması kullanın diyor