Apartman Bahçesinde Besledigim Kediler

Zeynepnur01

Merhaba arkadaşlar ben apartman bahçemde 4 kedi besliyorum 2 si kısır sadece ama ben hepsine normal yetişkin maması veriyorum bir sıkıntı olur mu?

7 CEVAP

tengrist

Bunu kontrol altında tutabilmeniz pek mümkün içeriği temiz bir mama ise sağlık açısından herhangi bir probleme yol açmaz

tengrist

Hiçbir sorun olmaz gönlünüz rahat olsun

Sıkıntı olmaz verebilirsin

sitedizayn

sorun olmaz dışarda yaşayan kedilerin zaten kilo problemi olmaz :) mystic kısır mamasınada bakarsanız sadece yağ oranı biraz düşük diğer değerler nerdeyse hepsi aynı

Zeynepnur01

Mystic yetişkin maması veriyorum gönül isterdi ki daha kalitelilerini almak ama işte

Zeynepnur01

Teşekkür ederim cevaplayan herkese :)

Zeynepnur01

Kiloları da iyi bu arada 4 ün altında değil hiçbiri de hatta bir tanesi 6 kg bile olabilir